Zdravotní péče

Během mnoha let práce a profesního vzdělávání jsme se naučili, že většina psů trpí mnoha drobnými symptomy. Je velmi důležité tyto příznaky řešit, pokud ne, rozvinou se a způsobí větší problémy.

Specializujeme se na preventivní zdravotní péči a řešení těchto symptomů. Proto jsou všechny zakázky pouze s preventivní zdravotní péčí, kontrolou hmotnosti, výživovým plánem, kontrolou srsti a kůže. Spolu s výstupní zprávou obdržíte také zprávu o zdravotní péči. Vše bude uloženo v naší databázi.

 

      

Výsledky

Naše výsledky za poslední dva roky jsou zajímavé. Psi po naší péči jsou více a více zdraví. Když veškeré problémy zachytíme na začátku, vše se dá vyřešit rychle a bez velkých útrap.

 

Veterinář

Preventivní zdravotní péče je v psím životě nejdůležitější, ale naše zkušenost je, že obecně nikdo tyto viditelné symptomy neřeší ve správný čas, dokonce ani veterináři. Proto se u většiny psů rozvinou do vážného problému, a řešení je potom drahé.

 

Důležité: Když provádíme preventivní zdravotní péči, někdy najdeme závažnější problém. V těchto případech samozřejmě doporučujeme majiteli domluvit si schůzku s veterinářem.

Máme seznam doporučených veterinářů a specialistů. Vždy si vyberte nejlepší kliniku a specialistu, nakonec to přináší nejlepší a levnější výsledek. A co je nejdůležitější, váš pes netrpí.