Výživa:

Nejdůležitější v životě Vašeho psa je správná výživa.

Strava rozhoduje o délce a kvalitě života psa.

 

Specializujeme se na výživu. Vše souvisí s naším univerzitním vzděláním – inženýr zootechnik, zaměřeném na kynologii, anatomii, výživu psů, zoo rehabilitaci a veterinární vědy.

Profesionální program výživy pro všechny psy – je to nejdůležitější prevence intolerance a slabého imunitního systému. Krmivo pro každého psa je individuální.

 

  Špatná strava je začátkem řetězu zdravotních problémů – potravní intolerance, oslabeného imunitního systému, alergie, nadváhy, problémů s ušima, očima, infekcí, problémů s kůží a srstí, kousáním pacek a olizováním.

 

My dnes máme nejlepší kombinaci péče a výživového programu v Evropě, založenou na vzdělání a 25ti letech zkušeností.

Dnes již víme, že 90 procent všech psů strádá díky špatné stravě. Lidé je ničí vařeným jídlem, lidskou stravou, nakupováním nevhodného jídla, nezdravými pamlsky, piškotkami, to vše je extrémně nezdravé.

 

Důležité.

Nikdy nekrmte vařeným jídlem, veškeré maso a pamlsky z kuřete nebo lidské jídlo z kuchyně je nezdravé a nebezpečné. Je to 100 procentně bez kontroly, bez nezbytných minerálů, vitamínů a dalších důležitých přísad.

Kombinací granulí s konzervou nebo kapsičkami zničíte granule, ale hlavně mikroflóru v zažívacím systému.

Levné supermarketové jídlo je obecně nezdravé, je vyráběné na principu velké porce plné nezdravé a levné náplně bez výživy. Proto ho musíte použít o 50 procent více, a pak se levné najednou stává drahým.

Supermarket, zverimex nebo e-shop mají většinou stejnou úroveň krmiv. Nemohou vám pomoci a poradit vám, protože nemají potřebné vzdělání o výživě.

 
 

 

 

Pokud Váš pes z nějakého důvodu musí jíst měkkou stravu, nepoužívejte konzervy, prostě jen granule namočte.

Nezdravé a špatné jídlo zkracuje život psa o 3 až 4 roky, a pes žije v nekomfortu a bolestech.