Domácí práce

 

Vy máte důležitý domácí úkol, který je udržovat psa čistého a kartáčovaného. Ale bez správných produktů víc zničíte, než pomůžete. Lidé přinášejí a ukazují takové špatné výrobky každý den.

Mít psa znamená odpovědnost, není to zdarma, musíte to dělat správně a musíte dělat vše co je třeba.

 

Produkty - nákup správných produktů je dobrá investice, a dokonce malá investice. Potřebujete správný kartáč, šampon, kondicionér, kartáčovací emulzi, čistič očí a mazání na tlapky.

 

Špatně -  nikdy nepoužívejte jakýkoli lesk nebo nějaký jiný druh „šikovného“ spreje, je to k ničemu a ničí to víc, než pomáhá, jen to znemožňuje kartáčování a tímto způsobem se ničí srst.

 

 

Správně -  koupejte každé dva - tři týdny, nebo samozřejmě když je to nutné. Je také důležité používat kondicionér. Kondicionér chrání srst, udržuje potřebnou rovnováhu v srsti a v kůži a váš pes je déle čistý.

 

 

Kartáč - musíte psa kartáčovat správně a nejlepší je použít správný kartáč a kartáčovací emulzi, která dělá kartáčování jednodušší, bude to pro psa lepší, pes se nebude bát.

Když koupíte své výrobky od nás, máte nekonečný servis, pomoc a výuku v oblasti péče o psy.

 

 

Tlapky - péče o tlapky je také důležitá. Vy si můžete koupit nové boty, když ty staré jsou zničené počasím a ochozené. Ale tuto možnost váš pes nemá.

 

 

 

Oči - oči vašeho psa jsou neustále blízko země, psi nejsou vysocí 1,80m. To znamená, že oči jsou vždy v úrovni se znečištěním a prachem. Proto je důležité, se o oči psa starat.

Doporučuje se, abyste to dělali třikrát za týden, trvá to jen minutu.

 

Nákup -  lidé často přinášejí kartáče a jiné výrobky pro péči, které si zakoupili ve zverimexu nebo v e-shopu. V těchto obchodech nemají odborné vzdělání o psech a péči o ně, proto vám nemohou poskytnout správnou pomoc a rady a neprodají vám všechny správné výrobky pro péči.

_____________________________________________________________________________________________

 

Váš pes a případné oční problémy po koupání nebo stříhání.

 

Někdy se stane, psi mohou mít problémy s očima po koupání nebo jiné práci s nimi. Může se to stát doma nebo v salonu. Je složité říci co je příčinou, ale stane se to, protože pes již má nějakým způsobem citlivé oči.

Může to být individuální alergická reakce, malý škrábanec na rohovce. Suché a prašné období může být příčinou, psi nachytají veškeré nečistoty a prach, malí psi mají oči velmi blízko u země.

V našem salonu jsme opatrní a snažíme se vyhnout šamponu v očích, ale pracujeme se zvířaty a rychlý pohyb může být důvodem, že se šampon dostane do očí. Většina psů na šampon v očích nereaguje, proto to souvisí s problémem s citlivýma očima nebo s dalšími problémy.

My koupeme více než 1500 psů ročně a stává se to tak možná dvakrát / třikrát za rok, že pes má najednou zavřené oko nebo obě. Nevypadá to hezky a majitel může mít obavy, ale není to nebezpečné nebo bolestivé pro psa.

Když začneme šamponem v našem salonu, my nepoužíváme levný, špatný nebo agresivní šampon. Tyto produkty normálně nemají vliv na zdravé oči, jsou to Evropské profesionální a testované šampony určené pro psy.

Co je nezbytné udělat doma, pokud má pes problémy s očima. Vy to zvládnete s prostředky z lékárny. Nejdříve, vypláchněte oči Oční vodou. Další, vykapejte oči Oftagelem očními kapkami. Pokud problém přetrvává i po dvou dnech, musíte navštívit veterinárního lékaře. To je doporučení od našeho veterinárního lékaře.

Naše ochrana, my spolupracujeme s veterinárním lékařem a tento je oční specialista. Takže máme někoho s nejlepšími zkušenostmi a pomocí pochopit problém. Společně s veterinárním lékařem jsme se rozhodli chránit všechny oči za pomoci přípravku z lékárny a minimalizovat tak riziko oslabených očí. Je to zabezpečení navíc z naší strany, protože chceme jen to nejlepší pro všechny psy.

Pokud máte problémy, můžeme Vám pomoci s kontaktem na našeho veterinárního lékaře očního specialisty a my doporučujeme navštívit specialistu, je to jednoznačně to nejlepší pro všechny.

                   

                    Srdečně zdraví                      

                    Team Burýšková