Vaše nové štěně

Náš štěněcí program je profesionální a vyvíjel se v průběhu mnoha let, takže máme veškeré nezbytné znalosti.

Když si pořídíte nového pejska, štěněcí období je nejdůležitější část jeho života. Během této doby si pes potřebuje vybudovat zdravé a silné tělo. Na tomto období závisí celý zbytek jeho života.

Lidé si objednají schůzku dříve, než si štěně přivezou. Tímto způsobem ušetří spoustu peněz. Od prvního dne pak mají správné krmivo, správný šampon, kondicionér, kartáč a vše, co je nezbytné.

Abyste vše zvládali správně, je nezbytná profesionální pomoc. To platí o výživě, způsobu krmení a o tom, jaké krmivo si vybrat.

 

 

Ani ti nejškolenější majitelé psů nemají potřebné znalosti o výživě. Totéž platí pro veterináře, kteří nejsou specializovaní ani vzděláváni v oboru výživy nebo v oboru zootechniky.

Více veterinářů k nám posílá psy s problémy v péči a výživě, protože vědí o našich znalostech a možnostech řešení těchto problémů.

 

 

 

Psí život závisí 100 % na jeho majiteli.

Proto majitel musí být zodpovědný a vědět jakou péči vyžaduje plemeno, které má.

První grooming musí být, když je pes tří měsíční, je to nejdůležitější součást socializace.

Socializace je důležitá. Musíte zvládat stravovací návyky, kartáčování a mytí, kontakt s jinými psy a lidmi. Když začnete špatně, bude to dlouhý a složitý boj po celý psí život.

Nikdy nekrmte Vaše štěně mléčnými produkty, konzervami nebo kapsičkami. Čtěte stránku o výživě.

 

Chovatelé

Když si lidé přivezou štěně od chovatele, dostanou často rady ohledně jídla, kosmetiky a jak psa koupat a česat. Ale během 25 let práce jsme zjistili, že 90procent těchto rad je špatných a pro psa nevhodných.