Burýšková Pro - Prodej krmiv pro psy

                                                                                  Zdravá volba pro Vašeho psa

                             _____________________________________________________________

 

    

My jsme Vaše nejlepší záruka –

 

             Profesionální a kvalifikovaný výživový poradce pro psy

                                       

Vždy čerstvé a kvalitní krmivo        

 

 

 

Vše co se psy děláme je založené na 25ti letech zkušeností a odborném vzdělání. Máme univerzitní vzdělání zaměřené na zájmové chovy zvířat, specializace kynologie,  jehož součástí je výživa a veterinární vědy.

Jsme schopni vybrat a doporučit správnou výživu pro Vašeho psa a zbavit ho tak problémů s potravní intolerancí. Stejně tak ohledně kůže, srsti - jak zvolit šampon, jak koupat a česat psa doma.

 

Zdraví Vašeho psa začíná se správnou a zdravou stravou, zdravé kvalitní krmivo je nejdůležitější a nejlepší prevence pro Vašeho psa. Léta zkušeností, výzkumu a vzdělávání nám dali nezbytné zkušenosti, takže Vám vždy doporučíme a vybereme to nejlepší a správné pro Vašeho psa. A vy budete mít šťastného psa se správnou a vyváženou stravou.

Tímto způsobem se udrží imunitní systém v rovnováze a Vy minimalizujete riziko zdravotních komplikací - infekce, alergie a mnoho dalších problémů. Je to také nejekonomičtější způsob krmení Vašeho psa.

     

Jídlo z kuchyně a levná supermarketová krmiva je nejméně zdravý způsob krmení Vašeho psa, vyhněte se tomu na 100%.

Je to častá příčina selhání ledvin nebo cukovky.

To jsou doporučení veterinárních lékařů.

Krásná televizní reklama na šťavnaté kousky, nebo exotická balení s uzeným lososem, pečeným jelenem a slaninou jsou pohádka a jenom prodejní trik.

Co pes opravdu potřebuje – jsou granule, kvalitní strava obsahující kvalitní rybu nebo maso, dohromady se všemi ingrediencemi, vitamíny a od důvěryhodné značky.

Mnoho psů má alergické problémy, kuřecí maso z kuchyně, v pamlskách, ale i granulích je jednou z nejčastějších příčin alergie, vyhněte se na 100% kuřecímu masu.

 

 

My jsme se zaměřili na čerstvé krmivo dvou nejlepších a známých značek – BRIT a N&D. Tyto značky mají celkem více než 60 možností té nejzdravější stravy – a všichni psi milují jejich chuť.

Dostáváme krmivo ze dne na den, to znamená, že máme čerstvé, originální balené krmivo každý týden, nic starého.

Pouze objednáte pár dní před tím, než potřebujete a vše bude připravené k vyzvednutí v salonu, žádné poplatky za dopravu. Samozřejmě je také možné Vám krmivo poslat.

Jiné značky jsou také možné, ale pouze na vyžádání.

A my vždy máme nějaké krmivo v salonu.

 

 

                                                                                                  Pamlsky ze 100% jehněčího, tuňáka, kachny nebo lososa.

Srdečně zdraví

  Team Burýšková