Profesionální práce a standardy

Změnili jsme úroveň péče o psy tak, aby byla profesionální. Pracujeme správně a profesionálně se všemi standardy. Máme 25 let zkušeností a kynologické vzdělání.

Náš vysoký standard je díky univerzitnímu vzdělání – inženýr zootechnik, zaměřenému na kynologii, anatomii, výživu psů, zoo rehabilitaci a veterinární vědy.

Každý pes je individuální a má individuální chování, proto je také nutné zacházet s ním individuálně a pečlivě, to je základem celé naší práce.

 

Plná péče

Veškeré zakázky – pouze s plnou péčí – preventivní zdravotní péče, výživa, nákup krmiva. Práce je pak dokončena péčí o kůži a srst – střihem, trimováním a stylingem.

 

Zakázka

Když dorazíte do salonu, vyplníme pracovní list o vašich přáních a potřebách. Další je kondice a zdraví psa – váha, kůže, srst a výživa. Při předání psa získáte kompletní zprávu o zdravotní péči. Vše o vašem psu bude vždy uloženo v elektronické podobě.

 

Bezpečnost

Náš salon je bezpečné místo pro všechny psy. Když pracujeme se psy na stole, zajišťujeme je bezpečnostním horizontálním řetízkem. Jsme proti nebezpečné metodě, kdy se pes uvazuje na šibenici.

Bezpečnost je také o čistém salonu, u nás je vždy čisto, vše je pravidelně dezinfikováno.

 

Dostatek času v salonu

Je důležité mít dostatek času a klid v salonu, to je jediný způsob, jak pracovat se psy. V salonu vytváříme příjemnou a klidnou atmosféru, psi nejsou stresovaní, mohou se v salonu volně procházet, relaxují s námi a s naší vynikající antistresovou metodou.

Proto v salonu pracujeme pouze bez majitele. My musíme pozornost psa získat a i my mu musíme veškerou pozornost věnovat.

 

Ušetřete čas a peníze

Zdraví, čistí a správně upravení psi jsou šťastní psi. Díky našim doporučením a preventivní zdravotní péči je váš pes zdravý a bez bolesti. Vyhnete se nákladným návštěvám veterináře.