Štěněcí program

 

Náš štěněcí program je velmi úspěšný, mnoho zákazníků jej využilo, začali vést svého pejska podle našich doporučení a výsledky se dostavily okamžitě. Psi tímto způsobem začali mít zdravější a lepší život.

Jejich imunitní systém je silný, vyhnou se mnoha infekcím a nemocem, které jsou způsobené nevhodnou stravou a nevhodným způsobem krmení bez spolupráce s odborníkem.

Správné krmivo, nejlepší rada je, nekupovat hezké balení s lákavými obrázky a podbízivými texty v obchodě ve městě. 

Podavači nepracuji profesionálně se psy a nemají ani odpovídající vzdělání.

Výběr správného krmení závisí na celkové kondici, stavu srsti, kůže, situaci a mnoha dalších signálech těla. Tři psi stejného plemene mohou potřebovat tři rozdílné druhy krmiva.

Pes a psí život závisí pouze na jeho majiteli. Pes se nemůže rozhodnout a koupit si zdravé jídlo, nemůže jít k doktorovi a vysvětlit mu, že je něco špatně, že se necítí dobře, protože jeho jídlo je moc tučné. A právě proto je tak důležité, aby MAJITEL vedl svého psa správně.

Když si lidé přinesou štěňátko do chovatele, často dostanou rady ohledně jídla, kosmetiky a kdy mohou česat a koupat svého psa.

Ale my můžeme po 25ti letech zkušeností se psy a radami od chovatelů zcela jasně říci, a nebojíme se to říci, 95% těchto rad je neprofesionálních. Jsou to většinou rady od osoby, která sice prodává psy, ale nemá znalosti v oboru a často ani mnoho zkušeností.

Vše co se psy děláme je založené na 25ti letech zkušeností a vzdělání. Máme univerzitní vzdělání zaměřené na zájmové chovy zvířat, jehož součástí je samozřejmě i výživa a veterinární vědy. Víme tedy co je pro naše psy nejlepší.

Když máte štěňátko, je velmi důležité, aby od začátku bylo vedené správné. Je nezbytné vytvořit vhodný stravovací program a zvolit správný způsob krmení. V žádném případě není dobré psovi vařit, krmit ho konzervami nebo kapsičkami a nebo toto kombinovat s granulemi.

Kuře, nekrmte psa kuřecím masem, kuřecími granulemi, pamlsky nebo jiným krmením obsahujícím kuřecí.

Mnoho psů má intoleranci na kuřecí bílkoviny, vyhněte se kuřecímu.

Další část štěněcího programu, správný způsob koupání, česání a péče o tělo jsou také velmi důležité. Nesprávný způsob kartáčování nebo používání nevhodných pomůcek může odradit Vašeho psa a vytvořit velmi špatný návyk pro zbytek života. Přijďte na první konzultaci co nejdříve. Vy a Váš pes budete mít mnohem jednodušší a zdravější život.

 

 

Jak krmit psa a jak udržet psa zdravého

 

Psi nejsou vybíraví, budou jíst co jim dáte a co je naučíte jíst, proto je důležité učit je jíst pouze granule hned od začátku a používat správné a kvalitní granule a odpovídající množství. Nikdy nepoužívejte levné a nekvalitní granule z trhu a nebo ze supermarketu – pro Vašeho psa používejte jen kvalitní a správné krmení.

Psi jedí, aby přežili a jedí, když jsou hladoví. Pokud Váš pes má podle doporučení dostat např. 100g granulí na den, tak mu dejte 50g ráno a 50g večer a nic víc. Denní dávka je vypočtená tak, aby Váš pes měl vyvážený přísun veškerých látek které tělo potřebuje. Nenahrazujte část denní dávky krmiva jinou potravou.

Jako odměnu můžete použít malé množství zdravých pamlsků z přírodních produktů. U nás jsou k dostání jedny z nejlepších v sáčcích. Jako pamlsek je možné použít také malé množství zeleniny.

Největší problém jsou majitelé. Často jsou oni ti jediní závislý na podávání nezdravého a nevhodného jídla z kuchyně jejich psovi.

Je zcela jasné, že je to právě majitel, kdo dělá psa nemocným a má pak velké účty za veterináře. Psi nemyslí, necítí a nemají zažívací trakt jako lidé, tak by neměli ani jíst jako lidé.

Prosíme pochopte, nemůžete pro psa vařit, psí trávicí trakt nemůže správně trávit vařené maso tak, aby měl veškeré nezbytné vitamíny a minerály. Takto jen zkazíte psovi život a ještě bude tlustý.

Drazí majitelé, Omlouváme se, víme, že píšeme trochu tvrdě a přímo, ale myslíme to dobře. Věřte nám, každý den můžeme slyšet mnoho příběhů ohledně psího jídla a vaření. A je to na nic, protože v ten samý okamžik máme před sebou psa, který má zdravotní problémy a je tlustý. Pracujeme se psy, protože je milujeme a můžeme dělat naší práci jenom správně. My nejsme stříhárna, my jsme salon s programem kompletní péče pro všechny psy a péče o zdraví je hlavní součástí našeho programu.